My len jednoducho veríme a meníme seba a tým aj svet okolo nás v niečo iné, lepšie, krajšie. Na svet kde je láska, úcta, pokora, život plný zdravia, hojnosť, radosť zo života. Lebo to je to, prečo sme tu na tejto planéte. A v tejto forme v akej sme sem prišli a teda akú sme si vybrali len my sami. Veríme v iný spôsob myslenia. Veci, okolnosti meníme tak, že im dávame novu formu. Obliekame ich do nového šatu. Nachádzame v nich ľahkosť, nový rozmer, určitý posun niekam ďalej. Chceme vám ukázať, že život každého z nás môže byť jednoduchší, môže byť takým akým si ho vysnívate.

Prečo robíme TO čo robíme

Odpoveď  je jednoduchá, lebo nás baví  a napĺňa to čo robíme. Máme úctu a robí nám radosť, keď niečo z  toho čo vieme, čo sme sa naučili a čím žijeme, môže niekomu poslúžiť. Či už priamo prostredníctvom nás, alebo našich projektov.

 

Jednoducho veríme a meníme seba, svoju realitu a tým aj svet okolo nás v niečo iné, lepšie, krajšie. Na svet kde prevláda láska, úcta, pokora, rešpekt, život plný zdravia, hojnosť a radosť zo života. Chceme prežiť naplnený a plnohodnotný život. Lebo to je to, prečo sme tu na tejto planéte. A v tejto forme v akej sme sem prišli a akú sme si vybrali len my sami.  Veríme v iný spôsob myslenia. Veci, okolnosti meníme tak, že im dávame novu formu. Obliekame ich do nového šatu. Nachádzame v nich ľahkosť, nový rozmer, určitý posun niekam ďalej. Chceme dokázať, že život každého z nás môže byť jednoduchší, môže byť takým akým si ho vysnívate.  A jediné čo treba k tomu spraviť  je  ROZHODNÚŤ SA.  A MY sme sa rozhodli. Môžete to UROBIŤ aj VY. Kedykoľvek, v ktorýkoľvek deň,  ráno, večer, hodinu,  minútu, sekundu máte možnosť rozhodnúť sa myslieť inak, žiť inak, vytvárať si inú realitu. Nepíšeme tu o zázrakoch, ktoré sa dejú akýmsi lusknutím prsta, to by bolo veľmi jednoduché a hlavne nudné. Myslíme tým zábavný proces tvorby reality-života. O  práci na sebe. Preto skúste si len takú maličkosť, keď pôjdete cestou do práce mať na tvári úsmev, uvidíte aká zázraky to dokáže a nie len s vami, ale aj s ľuďmi čo vás stretnú. Skúste otvoriť, myseľ, srdce, oči...skúste vidieť viac..skúste vidieť hlbšie...skúste nájsť aj v druhých ľuďoch viac ako vám ukazujú, v každom z nás je svetlo...a každý sme odrazom jeden druhého.... Čo dobrého alebo zlého vidíte v druhom, existuje aj vo vás. ROZHODNITE  sa žiť iným spôsobom a teda SKÚSTE TO!

Každý z nás dvoch mal na začiatku inú cestu, iné životné skúsenosti. ale vždy smerovala do jedného bodu, až sme sa stretli, jednoducho dovolili sme realite, aby sme sa pritiahli.

Začínali sme sa profesne dopĺňať, čo chýbalo jednému mal druhý a zas naopak. Dokážeme sa vždy podržať, pozdvihnúť jeden druhého navzájom vyššie a vyššie. Čo má pre vzájomnú spoluprácu nesmiernu hodnotu. Prijímame sa takí, akí sme. Preto  toľko rokov dokážeme spolu fungovať ako priatelia a partneri v biznise. Určite by sme mohli fungovať každý zvlášť, ale zjednotení v spoločnej firemnej kultúre a filozofii je to team, ktorý tvorí nádherné veci.

Naša práca je v prvom rade o SLOBODE, TVORENí a ZáBAVE. SLOBODA v práci pre nás znamená pracovať takým spôsobom, akým to vyhovuje nám, aby sme sa pri tom cítili dobre a slobodne, netlačení do ničoho s pocitom,  že niečo musíme. My sme sa slobodne rozhodli, že to CHCEME, My sme si to vytvorili. TVORIŤ pre nás znamená, či už vytvoriť pre vás hodnotný produkt, ktorý vám bude slúžiť, napísať článok ktorý vás povzbudí, pomôže, alebo ukáže cestičku, pomôže odovzdať ďalej hodnotnú myšlienku. Zábava pre nás znamená slobodne sa zabávať a zábavne tvoriť.  Je určite krajšie, vstávať ráno s dobrým pocitom, že sa opäť môžeme  s niečím novým podeliť s ľuďmi, niečo nové nás čaká, možno nový úsmevný zážitok, čokoľvek...čokoľvek čo k nám príde prijímame s ľahkosťou a pokorou a s vedomým, že je všetko tak, ako má byť na správnom mieste v správnom čase.  My sme tu pre vás, tak isto aj vy ste tu pre nás. Za čo vám zo srdca ďakujeme. Všetci sme anjeli s jedným krídlom, a aby sme mohli vzlietnuť ,musíme sa objať.

S láskou a prianím všetkého dobrého . Jana  a Marek

...“na čo je človek na svete, keď ho nerobí lepším“...

PRÍŤAŽLIVOSŤ

Príťažlivosť - to v čom je rada MAGNETIFICO - powerofpheromones naozaj unikátna! Jedinečná AT-SC-R formula poblázni zmysly opačného pohlavia a spustí nespútané chemické procesy príťažlivosti. AT-SC-R FORMULA spôsobí nárast záujmu o vašu osobu a poznáte, čo je to cítiť sa ako celebrita.

 

SEBAVEDOMIE

Záujem o vašu osobu zo strany druhého pohlavia má veľký vplyv na vaše sebavedomie. Zvýšené sebavedomie potom podporí chemické procesy príťažlivosti vo vašom tele čo v kombinácii s AT-SC-R FORMULA vyvolá unikátnu kombináciu, ktorou sú produkty MAGNETIFICO tak jedinečné.

 

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.